حریم خصوصی

  ما تعهد می کنیم تا درحد توانمان از حریم شخصی شما محافظت کنیم. ما از فناوری های برتر برای امن نگهداشتن اطلاعات شما استفاده نموده و از آن به صورت محرمانه نگهداری می کنیم.این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت.

   مطالب و محتوای موجود در وبسایت ( شامل و نه محدود به متن ها، آرم، عکس ها، طرح های گرافیکی) جزو دارایی های فروشگاه ماورا محسوب شده و حق استفاده و انتشار آنها در انحصار ماورا می باشد. استفاده از محتوای سایت بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

  مسئولیت حفظ و نگهداری از حساب کاربری و رمز عبور و همینطور فعالیت های مربوط به حساب کاربری بر عهده کاربران می باشد.

  تنها پایگاه رسمی ارتباط با کاربران وبسایت فروشگاه به آدرس mavarait.com می باشد. تماس با شما صرفا از طریق کانال های عنوان شده در سایت صورت می گیرد و شبکه های اجتماعی فروشگاه ماورا از طریق وبسایت قابل دسترسی می باشند. فروشگاه هیچ گونه فعالیتی در خارج از شبکه های ذکر شده ندارد.

  خبرنامه ماورا به منظور تعامل هرچه بیشتر با مشتریان برای آنها ارسال می شود و در صورت عدم تمایل به دریافت آن می توانید در بخش "حساب کاربری" دریافت آن را غیر فعال نمایید.

  سامانه تماس پیام کوتاه ما تنها شماره 00000000است که جهت اطلاع رسانی و تعامل بهتر با کاربران استفاده می شود. در صورت دریافت پیام کوتاهی با نام فروشگاه ماورا از منابعی دیگر جهت پیگیری به info@mavarait.com اطلاع دهید.