نحوه ثبت وارسال سفارش

ثبت سفارش در فروشگاه ماورا درهر زمان از شبانه روز و در هفت روز هفته امکان پذیر می باشد. پس از انتخاب محصولات، اطلاعات مورد نیاز ثبت نام از شما درخواست می شود. پس از ثبت نهایی، ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه اطلاع رسانی شده و ایمیل پیش فاکتور ارسال می گردد.

درصورت اتمام موجودی کالا با وجود ثبت سفارش کاربر، حق ابطال و یا استرداد وجه برای فروشگاه ماورا محفوظ است و در برخی مواقع امکان جایگزینی کالا توسط کاربر وجود خواهد داشت. فروشگاه ماورا مجاز است بدون اطلاع قبلی پذیرش سفارش جدید را متوقف کرده و تمامی سفارش های قبلی را به موقع ارسال می نماید. حق قطع فروش تمامی یا بخشی از کالاها به دلایل مختلف بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه ماورا محفوظ است.

ارسال سفارش داخل شهر تهران

پس از ثبت خرید، جهت هماهنگی با مشتریان تماس گرفته می شود و تایید نهایی از مشتری گرفته می شود. بدیهی است در صورت عدم دسترسی به مشتری فرآیند ارسال ملغی می گردد. سپس جهت ارسال کالا هماهنگی لازم با مشتری صورت می گیرد. به منظور حفظ سلامت کالا از ایمن ترین راه جهت ارسال کالا استفاده می شود. حداکثر زمان تحویل کالا پس از ثبت سفارش 48 ساعت خواهد بود، اگرچه اکثر سفارشات در همان روز سفارش ( بر اساس زمان ثبت سفارش) و تا 24 ساعت بعد به مشتری تحویل داده می شود.