درباره ما

فروشگاه ماورا  با سابقه ای بیش از 9 سال در زمینه فروش، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و نظارتی فعالیت می نماید.

افزایش هرچه بیشتر رضایت مشتریان، وجود بستر مناسب، دسترسی آسان و فراگیر به اینترنت و سهولت در پرداخت از جمله دلایل اصلی ایجاد فروشگاه اینترنتی ماورا بوده است.

خرید از فروشگاه اینترنتی ماورا موجب افزایش دقت در انتخاب، کاهش زمان و هزینه خرید و اطمینان از صحت و سلامت کالا می شود. اطلاعات تکمیلی موجود در سایت امکان آشنایی بیشتر شما با محصولات مختلف را فراهم می نماید، شرایط بررسی و مقایسه کالاها را تسهیل می کند و در نهایت انتخاب دقیق و صحیح را برای شما ممکن می سازد.

محصولات عرضه شده با توجه به بودجه مشتریان دارای بهترین قیمت با کیفیت مناسب که از طریق تامین کنندگان معتبر از مجموعه ای از برند های برتر با گارانتی اصلی در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

ارسال محصولات با رعایت اصول ایمنی و سلامت کالا جهت اطمینان مشتریان از تحویل کالای سالم صورت می گیرد. استفاده از سریعترین روش ارسال در کنار حفظ سلامت کالا همواره مورد توجه قرار می گیرد. سیستم هوشمند پیگیری سفارش ها با ارسال اطلاعات به مشتری (از زمان خرید تا تحویل کالا)، تا زمان تحویل کالا وی را همراهی می نماید.

این فروشگاه به منظور حفظ و ارتقای رضایت مشتریان تیم هایی از بهترین کارشناسان فروش، بازاریاب ها و تامین کنندگان را در اختیار دارد تا نیاز مشتریان را در بالاترین سطح تامین نماید.

 چشم انداز

 فروشگاه اینترنتی ماورا  با ارایه بالاترین سطح از خدمات، پاسخگویی و صداقت به عنوان مرجع اصلی شناسایی، بررسی و تامین کالاهای ارائه شده در فروشگاه در زمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی در سطح کشور شناخته خواهد شد. در این راستا، فروشگاه ماورا، فضایی مناسب به منظور آزادی حق انتخاب مشتری پدید می آورد و اطلاعات (اولیه و تکمیلی) مورد نیاز برای خرید آسان و دقیق را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.